Select Page

23.10.2018. Rīgas 3. arodskolas Aktu zālē norisinājās Inovāciju seminārs metināšanā, kurā piedalījās 14 profesionālo izgītības iestāžu skolotāji, 24 studenti no starptautiskā metināšanas inženieru kursa un starptautiskā metināšanas inspektoru kursa, 8 darba devēju pārstāvji un Rīgas 3. arodskolas izglītojamie.


Semināra laikā Eiropas metināšanas federācijas (EWF) prezidents Ch. Eady prezentēja vienoto metināšanas speciālistu ietvarstruktūru Eiropā.

Welding Sysstems, Deloro Hettiger Welding direktors U. Jasnau pastāstīja par pulverplazmas uz lāzera uzkausēšanas tehnoloģijām.

O. Ratachev demonstrēja jāunākās digitalizētās EWM  metināšanas iekārtas darbību, kas atbilst Industry 4 prasībām.

G. Jurenas BINZEL BALTIC UAB direktors demonstrēja mūsdienīgas mācību metodes – metināšanas simulatoru SOLDAMATIC pielietošanas iespējas teorētiskajā un praktiskajā mācību procesā MMA, MIG/MAG un TIG metināšanā.

Interesentiem bija iespējas praktiski metināt un strādāt ar simulatoru.