Veiksmīgi aizvadīts kvalitātes vadības sistēmas ārējais audits

iso9001_bureauveritasLepojamies par veiksmīgi aizvadīto SIA “Bureau Veritas Latvia” kvalitātes vadības sistēmas ārējo uzraudzības auditu Rīgas 3.arodskolā.

Šī gada 12. aprīlī Rīgas 3.arodskolā uzņēmuma SIA “Bureau Veritas Latvia” auditora vadībā notika kārtējais ārējais uzraudzības audits. Esam atkārtoti veiksmīgi pierādījuši, ka Rīgas 3.arodskolas darbības procesi ir uzturēti un pilnveidoti atbilstoši starptautiski atzītam kvalitātes vadības standartam ISO 9001.

Starptautiskās standartizācijas organizācijas standarts ISO 9001 ir viens no pazīstamākajiem vadības sistēmu standartiem pasaulē. Šo standartu izmanto gan valsts pārvaldes, gan pašvaldību iestādes, gan arī privāti uzņēmumi un sabiedriskās organizācijas visā pasaulē. Standarts ir gan palīgs iestādes darbībā, gan arī garants skolas klientiem (izglītojamajiem), ka mūsu sniegtie pakalpojumi ir atbilstoši noteiktai kvalitātei.

Kvalitātes vadības sistēma Rīgas 3.arodskolā darbojas no 2007. gada, pašlaik tā aptver 16 dokumentētu procesu kopumu.

Rīgas 3.arodskolas sertificētās sfēras atbilstoši ISO 9001:

·         profesionālā izglītība,

·         metinātāju atestācija un pāratestācija,

·         mācību kursu organizācija.