RADI. RĀDI. RAIDI! 2018

2018.gada 10.maijā Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vietā – VECBEBRI -notika Zemgales vēsturiskā novada profesionālo izglītības iestāžu māksliniecisko kolektīvu radošais pasākums “Radi , rādi raidi”.

Pasākuma organizatori  bija sagatavojuši daudzveidīgu,  jauniešiem un pedagogiem interesantu un noderīgu, radošā pasākuma programmu. Pasākuma ietvaros notika pedagogu profesionālās pilnveides seminārs par Zemgales kulināro mantojumu sadarbībā ar biedrību “Siera klubs” un “Latvijas Biškopības biedrību, informatīvs karjeras izvēles atbalsta pasākums novada jauniešiem, Kokneses amatnieku izstāde- degustācija, profesionālās izglītības iestāžu interešu izglītības māksliniecisko kolektīvu lielkoncerts, kas bija interešu izglītības kolektīvu veltījums valsts simtgadei.

Rīgas 3. arodskolu  lielkoncertā pārstāvēja vokālais ansamblis (kolektīva mākslinieciskais vadītājs – pedagogs Ēriks Kravalis).