Informācijas dienas

Rīgas 3. arodskolas turpina tradīciju ar topošajiem izglītojamajiem tikties informācijas dienās (“atvērto durvju dienās”). Šajā pavasarī aicinām Jūs viesos 11. aprīlī un/vai 16. maijā.

Informatīvajos pasākumos iepazīstināsim interesentus ar izglītības iestādē apgūstamajām izglītības programmām , informēsim par uzņemšanas nosacījumiem, izglītojamo sociālajām garantijām, ārpusklases un inerešu izglītības aktivitātēm. Informācijas dienu dalībniekiem būs iespējas apskatīt mācību kabinetus un mācību darbnīcas , tikties ar skolas izglītojamajiem un pedagogiem, uzdot interesējošus jautājumus, kas noteikti palīdzēs pieņemt lēmumu par sev piemērotākās izglītības programmas izvēli.

Profesionālās izglītības skolotāju vadībā piedāvāsim interesentiem veikt praktiskus uzdevumus, piedalīties atjautības uzdevumu risināšanā un piedalīties viktorīnās. Metinātāju profesiju interesentiem būs iespējas veikt metināšanas vingrinājumus izmantojot metināšanas simullācijas iekārtas.

Aktīvākajiem pasākumu dalībniekiem gatavojam pārsteiguma balvas.

Nāc – Uzzini , Pamēģini, Izvēlies!

Interesentus gaidīsim 11.04.2019. un 16.05.2019 no pulksten 15.00 līdz 17.00, Rīgā, Dzirnavu ielā,117 (ieeja no E.Birznieka- Upīša ielas).

Rīgas 3. arodskolas darbinieki labprāt  sniegs Jums individuālas konsultācijas arī ārpus Informācijas  dienām, interesenti aicināti pieteikties , zvanot pa tālruņa nr.: 67797046 vai rakstot uz e-pastu: skola@ 3arodskola.lv, norādot interesējošos jautājumus.